Agenda optredens

2017

Wo 2 augustus Mirjam & Izak Peter en de wolf Openluchttheater Overloon 14.30

Do 17 t/m zo 20 augustus Mirjam en Izak ‘En ze leefde nog lang en gelukkig’ Sonsbeek Theateravenue Arnhem

Do 24 augustus Izak Boom: Oneindig Laagland met Bart Soeters Theatercafe De Nieuwe Doelen http://www.denieuwedoelen.nl/programma/voorstelling/1341/

Zo 27 augustus Izak solo Bezinningscentrum toren Grote Kerk Gorinchem 14.00

Za 2 september De Rappe Mannen Havenfeest Eemnes

Wo 6 september Mirjam en Izak ‘En ze leefde nog lang en gelukkig’ Kort en Kleinkunst Festival Eemnes

Za 9 september De Aimabele Schoften wijnprogramma ‘Appellation Controlee’ Steenwijk

Zo 17 september Vals Plat Deventer

Zo 24 september Vals Plat Borger 20.00

Zo 10 september Jeroen Schipper Swingen als een kangoeroe Gouda

Za 7 oktober Damen Shipyards 90 jaar

15 t/m 22 oktober Muziek Herfstweek De Glind

Za 28 oktober Izak Boom: Oneindig Laagland met Bart Soeters besloten Giessen 21.00

Za 4 en zo 5 november Mirjam & Izak ‘Knaagdier’ Theaterhoppen Woudrichem 19.30 en 14.00

Vr 17 t/m zo 19 november Woerkumse Avonden (en zondag matinee) Het Arsenaal Woudrichem 19.30

Za 25 november jubileumconcert Chapeau Zuidplein theater Rotterdam 20.00

Do 27 december Jeroen Schipper ‘Swingen als een kangoeroe’ Eindhoven 13.00

2018

Do 4 januari Hollands Mooiste Munttheater Weert 201.15

Vr 5 januari Nieuwjaarsconcert met Marcel Harmsen Theater ’t Pand Gorinchem 20.30

Vr 12 januari Izak Boom: Oneindig Laagland met Bart Soeters en gastmuzikanten Nieuwendijk Xinix 20.15

Zo 14 januari Jeroen Schipper Swingen als een kangoeroe Tivoli/Vredenburg Utrecht 11.00

Ma 15 januari Jeroen Schipper Swingen als een kangoeroe Tivoli/Vredenburg Utrecht 10.00 en 13.00

Za 20 januari Hollands Mooiste Dakota Theater Den Haag 20.15

Zo 21 januari Hollands Mooiste De Stadshof Vianen 15.00

Za 27 januari Hollands Mooiste Theater de Kom Nieuwegein 20.15

Wo 31 januari Hollands Mooiste De Kleine Willem Enschede 20.15

Za 3 februari Hollands Mooiste De Muze Noordwijk 20.15

Vr 9 februari Hollands Mooiste De Meerpaal Dronten 20.15

Za 10 februari Hollands Mooiste De Meerse Hoofddorp 20.15

Zo 11 februari Hollands Mooiste De Willem Papendrecht 15.00

Vr 16 februari Hollands Mooiste Schaffelaartheater Barneveld 20.00

Zo 18 februari Hollands Mooiste De Molenberg Delfzijl 15.00

Vr 2 maart Hollands Mooiste Rijswijkse Schouwburg Rijswijk 20.15

Zo 4 maart Hollands Mooiste Theater Sneek 14.30

Vr 9 maart Hollands Mooiste De Meenthe Steenwijk 20.00

Wo 14 maart Hollands Mooiste De Purmarijn Purmerend 20.15

Vr 16 maart Hollands Mooiste Markant Uden 20.15

Za 7 april Esther was Joods Schouwburg De Nieuwe Doelen Gorinchem 20.00

Zo 8 april Esther was Joods Schouwburg De Nieuwe Doelen Gorinchem 15.00

Ma 9  en Di 10 april Esther was Joods Schouwburg De Nieuwe Doelen Gorinchem schoolvoorstellingen

Vr 13 april Hollands Mooiste Castellum Alphen a/d Rijn 20.00

Zo 15 april Hollands Mooiste ’t Voorhuijs Emmeloord 16.00

Za 21 april Hollands Mooiste Isala Capelle a/d IJssel 20.15